Logo
Header text
извънконкурсна програма
Студентски филми

"Скелетна анимация"

Режисьор: Антонина Короткова
Страна: Kazakhstan
година: 2016
Времетраене: 5'13"
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Афро рак

Режисьор: Чен, Лианг-Ю
Страна: Taiwan
година: 2016
Времетраене: 4 min 5 sec
Техника: 2D computer

Без маска

Режисьор: Кристина Фараж
Страна: United States
година: 2016
Времетраене: 04:47
Техника: 3D computer

Брадата

Режисьор: София Бадалова
Страна: Russia
година: 2015
Времетраене: 7'03''
Техника: Drawing on cels

Венера

Режисьор: Сае Юн Юнг
Страна: Germany
година: 2016
Времетраене: 5'51''
Техника: 2D computer

Всекидневна хроника

Режисьор: Инбал Бенжур
Страна: Israel
година: 2016
Времетраене: 08:55
Техника: 3D computer

Вятър

Режисьор: Менгия Ию
Страна: China
година: 2016
Времетраене: 2.36
Техника: 2D computer

Градинарят

Режисьор: Елена Ледерман
Страна: United States
година: 2016
Времетраене: 03:07
Техника: 3D computer

Доматът

Режисьор: Петер Томадзе
Страна: Georgia
година: 2016
Времетраене: 09:36
Техника: 2D computer

Дървото на Райската ябълка

Режисьор: Йе, Чао-Чун
Страна: Taiwan
година: 2016
Времетраене: 4 min 38 sec
Техника: 2D computer

Затворете капаците

Режисьор: Янон Лан
Страна: Israel
година: 2016
Времетраене: 05:04
Техника: Experimental

Звезди

Режисьор: Хан Жанг
Страна: United States
година: 2016
Времетраене: 5'5
Техника: 2D computer

Здравей Ламичке!

Режисьор: Кристина Чанг
Страна: United States
година: 2015
Времетраене: 3:42
Техника: 3D computer

Истински цветове

Режисьор: Никол Морсиник
Страна: United States
година: 2016
Времетраене: 5' 27"
Техника: 3D computer

Каква козина?

Режисьор: 11 студенти от "Objectif 3D animation school"
Страна: France
година: 2016
Времетраене: 03'40 sec
Техника: 3D computer

Какво още

Режисьор: Йеле ван Милендонк
Страна: Netherlands
година: 2016
Времетраене: 5:49
Техника: 2D computer

Крокодил

Режисьор: Елена Шаумиан
Страна: Russia
година: 2015
Времетраене: 02:51
Техника: Drawing on paper

Кутията

Режисьор: Мерже Сиризоглу Котур
Страна: United Kingdom
година: 2016
Времетраене: 6' 48''
Техника: 2D computer

Кучето на Шрьодингер

Режисьор: Наталия Кравчук
Страна: Poland
година: 2016
Времетраене: 08:51
Техника: Drawing on paper

Летящият Пуци

Режисьор: Идо Бехар
Страна: Israel
година: 2016
Времетраене: 06:35
Техника: 2D computer

Лов на тигър

Режисьор: Алина Натакина
Страна: Russia
година: 2015
Времетраене: 04:03
Техника: 2D computer

Малгран Деботе

Режисьор: Морган Маринос
Страна: France
година: 2016
Времетраене: 6'08''
Техника: 3D computer

Мама Миа

Режисьор: Чо Уен Ксин
Страна: Singapore
година: 2015
Времетраене: 2:33
Техника: 3D computer

Машината

Режисьор: Тео Сун Хенг
Страна: Singapore
година: 2015
Времетраене: 4:52
Техника: 3D computer

Мистър и Мис

Режисьор: Яяиа Цао
Страна: China
година: 2016
Времетраене: 4.23
Техника: 2D computer

На мушката

Режисьор: Марзейе Кейрках
Страна: Iran
година: 2016
Времетраене: 5' 17"
Техника: Powder animation (sand, seeds, flour, etc.)

Наистина кърваво кисело грозде

Режисьор: Деворое Аурел Лангстон
Страна: Germany
година: 2015
Времетраене: 19:13
Техника: 2D computer

Някъде

Режисьор: Мелоди Булисиер
Страна: France
година: 2016
Времетраене: 6min
Техника: Painting on glass

От тук до

Режисьор: Дарин Беднарчик
Страна: Canada
година: 2016
Времетраене: 02'16"
Техника: 3D computer

Отгоре и отдолу

Режисьор: Ожед Поран
Страна: Israel
година: 2016
Времетраене: 9:27
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Планинският кит

Режисьор: Женг Тиан-Ю
Страна: Belgium
година: 2016
Времетраене: 4min 4sec
Техника: 2D computer

Приписани постижения

Режисьор: Саманех Шояей
Страна: Iran
година: 2016
Времетраене: 04'18''
Техника: 2D computer

Прожекция от дивана

Режисьор: Виолет Дюлвоа
Страна: Belgium
година: 2016
Времетраене: 6'37''
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Пътуване

Режисьор: Яе-еан Янг
Страна: Czechia
година: 2017
Времетраене: 2'00"
Техника: 2D computer

Спътник

Режисьор: Сунгвин Мун
Страна: United States
година: 2016
Времетраене: 2:57
Техника: 3D computer

Тиквичките от съпротивата

Режисьор: Мелиса Идри
Страна: France
година: 2016
Времетраене: 6'17''
Техника: 3D computer

Халукс

Режисьор: Хенинг Томас
Страна: Germany
година: 2016
Времетраене: 10:20
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Черната кутия

Режисьор: Ема Лоухивоаре
Страна: Finland
година: 2016
Времетраене: 3'57''
Техника: 2D computer

Шрапнела

Режисьор: Дмитри Иванов
Страна: Russia
година: 2016
Времетраене: 04'10''
Техника: 2D computer